Poznaj rozwiązania Nativeo: Widżet pod artykułem

Poznaj rozwiązania Nativeo: Widżet pod artykułem

Widżet pod artykułem to najbardziej elastyczny format reklamowy, który umieszczany jest poniżej głównej treści strony. Rozwiązanie jakim jest widżet pod artykułem niesie z sobą spory potencjał zarówno dla reklamodawców jak i wydawców. Z punktu widzenia tych drugich warto podkreślić, że ten typ widżetu to 5 razy wyższy CPM niż w przypadku innych dostępnych rozwiązań. Z kolei reklamodawcy dzięki zastosowaniu widżetu pod artykułem mogą mieć pewność, że ich treści będą dobrze widoczne i nic nie umknie uwadze użytkowników przeglądających daną witrynę.

Widżet pod artykułem to najczęściej wykorzystywany format reklamowy na desktopie, ale również w mobile. Widżet pod artykułem jest kompatybilny z dowolnym silnikiem, przeglądarką, a także rozmiarem ekranu.

Dzięki swojemu natywnemu charakterowi często wykorzystywany jest w tworzeniu blogów i innych witryn z treścią. Ten widżet doskonale nadaje się do zastosowania w przekierowaniach wewnętrznych jak również w monetyzacji ruchu. 

widget pod artykułem

Widżet pod artykułem daje nam możliwość dokonywania zmian w układzie artykułów, zarówno w zakresie ilości kolumn, jak i wierszy. To rozwiązanie pozwala na bieżące edytowanie witryny w zależności od potrzeby, zatem daje nam pełną elastyczność.

Jak skonfigurować widżet pod artykułem i jakie daje możliwości?

dodawanie widgetu

INTERNAL EXCHANGE (wymieszanie reklam z artykułami na stronie)

internal

Zakładka DETAILED daje możliwość by zmieniać szczegółowo, w jaki sposób widżet będzie wyświetlał się na stronie. Dzięki bardzo rozbudowanym funkcjom dopasowania wyglądu widżetu pod artykułem, reklama ta wygląda jak część witryny.

szczegóły

Zobacz jak widżet pod artykułem wygląda po osadzeniu go na stronie

Podziel się artykułem:
Icon