Hello World – mówimy dzień dobry w Nativeo

Hello World – mówimy dzień dobry w Nativeo

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się reklamą natywną, współpracując zarówno z Wydawcami i Reklamodawcami, którzy aktywnie działają przede wszystkim na polskim rynku reklamowym. Oferujemy nowe rozwiązania i formy komunikacji, a stawiając na native advertising chcieliśmy stworzyć alternatywę dla typowych reklam displayowych, które dzięki swej przesadnej jaskrawości prowadzą bardzo często do rozwoju zjawiska jakim jest ślepota banerowa. Rozwiązania jakie proponujemy to reklama, która stanowi integralną część treści medialnej, wtapiającej się w witrynę tak bardzo, że często na pierwszy rzut oka może być niezauważalna.

Tworząc Nativeo wykorzystaliśmy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę dwóch podmiotów. Pierwszym z nich jest INIS – spółka aktywna na rynku reklamowym od 10 lat, dostarczająca efektywne media w modelach performance, m.in takie jak e-mail marketing, czy sieć reklamy display. Drugim podmiotem natomiast jest MGID - międzynarodowy dostawca i pionier rozwiązań dotyczących reklamy natywnej, świadczący swoje usługi nieprzerwanie od 2008 roku. Zasięgi MGID sięgają niemal każdego zakątka świata oferując rozwiązania w ponad 60 językach.

Jak działamy?

Współpracując z Nativeo Wydawcy zyskują możliwość osiągania wysokich przychodów, dzięki wykorzystywaniu angażujących formatów i współpracy z najlepszymi Reklamodawcami. Nasza platforma dzięki dopracowanym pod kątem UX widżetom i innowacyjnym rozwiązaniom, które mają za zadanie podnosić czas wizyty na stronie, skutecznie zwiększa liczbę odsłon reklam oraz pomaga uzyskać wysoki wskaźnik CTR z prowadzonych kampanii, a co za tym idzie maksymalizujemy przychody Wydawców osiągane z monetyzacji.

Współpraca z nami przebiega dla Wydawcy praktycznie bezobsługowo. Dedykowany opiekun zakłada konto i generuje widgety, które najlepiej skonwertują w serwisie, a jeśli trzeba pomagamy także w przeprowadzeniu Wydawcy przez etap konfiguracji i implementacji. W trakcie trwania kampanii zapewniamy również profesjonalny support w języku polskim. Zespół specjalistów o szerokiej wiedzy technicznej i marketingowej pomaga optymalizować prowadzone kampanie korzystając z różnorodnych formatów, rekomendując działania optymalizacyjne i zapewniając maksymalne dopasowanie treści reklamy do każdej witryny, dla podniesienia konwersji.

W Nativeo współpracujemy z największymi Reklamodawcami w Polsce i w Europie zapewniając tematyczną różnorodność programów. Dzięki reklamie natywnej Reklamodawcy pozyskać mogą nowe grono odbiorców, bardziej zaangażowanych w treści powiązane z tematyką ich reklamy a dzięki skutecznej i nienachalnej formie mają szansę wybić się na tle konkurencji. Reklamodawcy dzięki współpracy z Nativeo mogą zaprezentować swoje produkty i oferowane usługi w dobrym świetle, we właściwym, to znaczy dopasowanym do ich charakterystyki, kontekście. Wreszcie jak pokazują badania (IPG & Sharethrough) viewability reklamy natywnej jest wyższe nawet o 52 % w porównaniu do innych formatów, co zapewnia wysoki wskaźnik wyświetleń reklamy.

W Nativeo wykorzystujemy ciekawe rozwiązania technologiczne, takie jak algorytm rekomendacji treści, oparty na machine learning. Algorytm ten pozwala na umiejscowienie pośród reklam w widgecie, także linków do innych artykułów w serwisie Wydawcy, lub na jego zewnątrz. Mechanizm sam dobiera najbardziej odpowiednie reklamy i treści do wyświetlenia, by tym samym jeszcze mocniej angażować odwiedzających daną stronę. Wydawca zyskuje lepszy przepływ ruchu na swojej stronie, większą liczbę podstron obejrzanych przez użytkownika, wydłużony czas przebywania w witrynie, zredukowany bounce rate oraz, o czym już wspominaliśmy, wyższy CTR kampanii.

Przekonaj się sam jak działamy. Zapraszamy do współpracy!

W razie pytań czekamy pod adresem hello@nativeo.pl

Podziel się artykułem:
Icon